"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca - miejsca gdzie mieszka miłość."

Audrey Hepburn

poniedziałek, 13 lutego 2012

Monday!

I znów poniedziałek, kolejny tydzień przed nami, kolejne sprawy do załatwienia, kolejne plany i wydarzenia, o których przypomina nam kalendarz - a mój podpowiada, że jutro walentynki, a w czwartek święto "Pączka":) I zdecydowanie wolę to drugie, bo bezkarnie mogę zajadać się kalorycznymi kulkami w czekoladzie z ajerkoniakiem (na co dzień niestety zjadły by mnie wieczorne wyrzuty sumienia z powodu pochłonięcia takiej ilości kcal :P ). 

Dzień zakochanych natomiast obchodzę codziennie (więc nie robi mi dużej różnicy fakt, że ten dzień w kalendarzu zaznaczono na czerwono), a jeżeli mój narzeczony tego dnia zabrałby mnie do kina, albo wyciągnął do miasta na kolację, to byłoby mi niezmiernie przykro, że utracił resztki wyobraźni i poszedł na łatwiznę, postępując szablonowo, jak pewnie 70% par tego dnia! Moim zdaniem to nie romantyzm - ja znam jego inną definicję:) W ogóle zastanawiam się czy nie zacznę bojkotować tego "święta".

Ale wracając do poniedziałku - jak wspominałam wczoraj - u mnie zaczął się od diety:] Zdążyłam też ogarnąć moje szale, kominy, chusty, czapki i rękawiczki i po przeliczeniu tej części garderoby okazało się, że jest tego ponad 110 sztuk:) Co nie znaczy, że już wystarczy - nie, nie... czasami naprawdę nie mam się w co ubrać! :)


Teraz zabieram się za obiad - dzisiaj wegetariańskie krokiety z fasolką szparagową, papryką i cukinią. Po zdecydowanie konkretnym weekendzie pora na coś lekkiego. Wieczorem natomiast termy maltańskie, i kolejna próba zgubienia zbędnych kalorii w wodzie:)


Życzę Wam udanego tygodnia!

M.

2 komentarze:

 1. A ja myślałam że mam dużo .... Niezła kolekcja

  :) Pozdrawiam Ciepluto, podoba mi sie tu u Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. faktycznie trochę się tego nazbierało:) Ale uwierz mi, że brakuje mi jeszcze kilku do pełnego zaspokojenia szalikowej mani :)

  pozdrawiam serdecznie!
  M.

  OdpowiedzUsuń